لواشک
خانه / آلوچه فرآوری شده / فروش عمده آلوچه فرآوری شده در اکراین

فروش عمده آلوچه فرآوری شده در اکراین

فروش عمده آلوچه فرآوری شده در کشورهای مختلف از طریق مجموعه فعال ایران لواشک انجام پذیرمی باشد. این مجموعه پس از تامین نیاز بازار داخلی می تواند نیاز بازار ترشیجات را در کشورهای دیگر از جمله : هند، روسیه، افغانستان، پاکستان، ترکیه، آمریکا، عراق و… تامین نماید. برای دریافت لیست کامل انواع لواشک ، ترشک و آلوچه فرآوری شده با مشاوران ما درارتباط باشید.

فروش عمده آلوچه

فرآیند آلوچه فرآوری شده

محصولی است که از آلو آلوچه چه به صورت خشک و چه به صورت تازه تولید می شود و فرآیند تولید آن به طور خلاصه به صورت زیر می باشد.

  1. تحویل میوه به صورت خشک یا تازه
  2. شستشو
  3. پخت در دیگ های مخصوص
  4. نگهداری در تانک ( دستگاه مخصوص )
  5. دستگاه پرکن
  6. بسته بندی و لیبل

فروش عمده آلوچه فرآوری شده

آیا آلوچه فرآوری چاق کننده است؟

آیا آلوچه لاغر می کند؟

سوالات مطرح شده فوق از سوالات پرتکرار می باشند. باید بدانید که ترشیجات اعم از لواشک، ترشک و آلوچه ملین هستند و موجب هضم و جذب هر چه بیشتر و بهتر غذاها می شوند و در نتیجه این عمل موجب می شود تا معده آمادگی بیشتری برای خواستن مجدد غذا داشته باشد.

انواع لواشک و آلوچه به دلیل اینکه از میوه تهیه می شوند دارای ویتامین ها و املاح موجود در انواع میوه می باشند و میل کردن آنها دارای فواید بسیار زیادی است و به عنوان یک میان وعده محسوب می شوند، اما نمی توانند به عنوان یک خوراکی چربی سوز و لاغر کننده استفاده شوند.

فروش عمده آلوچه فرآوری شده

فروش عمده آلوچه فرآوری شده

فروش عمده آلوچه فرآوری شده از طریق سایت و به صورت آنلاین امکان پذیر است، استفاده از این روش باعث می شود تا در وقت و هزینه خریداران و فروشندگان صرفه جویی شود. شما عزیزان می توانید مشخصات خود از قبیل : نام حانوادگی، شهر و کشور خود را ارسال کنید و لیست کامل قیمت ها و محصولات را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

خرید آلوچه فرآوری شده

خرید آلوچه فرآوری شده به صورت عمده

خرید آلوچه فرآوری شده در کنار سایر ترشیجات از قبیل لواشک کیلویی و ترشک انجام می …